شبکه های رادیویی به استقبال هفته بسیج می‌روند

شبکه های رادیویی صدای جمهوری اسلامی ایران همزمان با فرارسیدن هفته بسیج و با هدف انتقال و ترسیم عظمت و شکوه پایداری بسیجیان کشورمان در راه پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی، ویژه برنامه های متنوعی را پخش می کنند.

 
رادیو اقتصاد:

برنامه “مدیریت‌برتر” که تبیین ابعاد مختلف مدیریت بسیجی(جهادی) و تاثیر آن در پیشبر اقتصادی کشور و معرفی مدیران بسیجی نمونه و تبیین نقش آنها در رشد و پیشرفت اقتصادی کشور از جمله مباحث این برنامه است که ساعت ۲۰ دوم آذر ماه از رادیو اقتصاد پخش می‌شود.

برنامه “کار و کارگر” نیز ۴ آذر ساعت ۲۰ به معرفی کارگران بسیجی نمونه، تبیین نقش روحیه بسیجی و جهادی کارگران در رشد و پیشرفت اقتصادی کشور می‌پردازد.

رادیو ایران:

“پلاک هشت” برنامه ای از رادیو ایران است که به بسیج مستضعفان، بسیج هنرمندان، بسیج اصناف، بسج اقشار مختلف مردم، تاسیس بسیج و بسیج در دوران دفاع مقدس می‌پردازد. این برنامه تا ۵ آذر ماه هر روز ساعت ۱۳:۳۰ دقیقه از این شبکه پخش می‌شود.

مسابقه “فرمانده” دیگر برنامه این شبکه رادیویی در هفته بسیج است که موقعیت جنگی که در سال های دفاع مقدس با مدیریت و خلاقیت جوانان آن زمان به پایان رسیده است، را با حضور سرداران و پیشکسوتان دفاع مقدس بررسی می‌کند. این برنامه تا ۳ آذر ماه ساعت ۱۶:۴۵ دقیقه از رادیو ایران پخش می‌شود.

رادیو تهران:

برنامه ترکیبی “به همین راحتی” با تشکیل کمپین رادیویی با موضوع کمک به مستضعفان ساعت ۹:۰۰ صبح ۳ آذر ماه از رادیو تهران روی
آنتن می رود.

“اینجا تهران است” نیز که به معرفی برنامه های بسیج مستضعفان در شهرستانهای اطراف تهران می‌پردازد، ۳۰ آبان ماه و ۱ تا ۵ آذرماه ساعت۱۳:۰۰ از این شبکه شنیده می شود.

رادیو جوان:

“کسی صدام میزنه” با هدف معرفی بسیج به عنوان بزرگترین حرکت فرهنگی و اجتماعی مردمی با هدف مهیا بودن و آمادگی و هوشیاری در زمینه دفاع همه جانبه از میهن اسلامی،۳۰ آبان تا ۵ آذر ساعت ۱۱ به سمع مخاطبان می رسد.

“اینجا شب نیست” نیز برنامه دیگر رادیو جوان است که به پیاده کردن تفکر بسیجی در متن زندگی با هدف بیان این مهم که بسیج منحصر به دوره و زمان خاصی نیست، می‌پردازد. این برنامه ساعت ۳۰ دقیقه بامداد روز ۲ آذر ماه از این شبکه پخش می‌شود.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY