بابرخوردهای فیزیکی مخالفیم اما واکنش ها به حضور مجرمین فتنه در دانشگاه کاملا منطقی و عقلانی است…

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی دانشگاه ولی عصر رفسنجان،داوود گودرزی مسئول سازمان بسیج دانشجویی با حضور در جمع دانشجویان درخصوص اظهارت دکتر روحانی مبنی بر بهبود وضعیت دانشگاه های کشور نسبت به سال های گذشته گفت:کدام یک از شاخصه های ما در دانشگاه پیشرفت داشته است؟ در زمینه های  تولید علم و ارتقای سطح علمی ،امکانات دانشجویان و وضعیت رفاهی و خدمات رسانی بهتر و بیشتر به دانشجویان و اساتید یا در زمینه ازاد اندیشی و فضای چندصدایی در دانشگاهها و یا در زمینه ارتقای فرهنگ عمومی دانشگاه وغیره، در کدام یک وضع ما بهتر شده است؟ باید به صورت گزارش مستدل به جامعه دانشگاهی ارائه داده شود.

گودرزی با اشاره به عدم صدور مجوز برای برگزاری کرسی های آزاد اندیشی در دانشگاه ها پرسید: چرا با وجود شعار هایی که خبر از آزادی بیان و اعتدال و غیره می دهد باید شاهد عدم موافقت مسئولین دانشگاه ها با برگزاری کرسی های آزاد اندیشی باشیم؟

وی وضعیت فرهنگی دانشگاه ها را نامطلوب ارزیابی کرد و گفت: امروزه در دانشگاه ها به سادگی می توان شاهد نفوذ فرهنگی دشمن بود و متاسفانه باید گفت دانشگاه ها  و مدیران فرهنگی  برنامه ایی صحیح و کارآمدی برای مقابله با نفوذ فرهنگی ندارند.

وی هدف دشمن از جنگ نرم را دین زدای از جامعه خواند و افزود: دشمن به خوبی می داند تا زمانی که ملت ایران دین دار و متدین است از انقلاب خود حمایت خواهد کرد و حاضر به پذیرش سلطه مستکبران نخواهد بود لذا برنامه های خود را بر دین زدای از مردم ایران متمرکز ساخته است.

گودرزی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: سران فتنه ای که امروز در حصر به سر می برند هشت ماه با دشمن هم قسم شدند و آرامش کشور را از بین بردند و باعث مرگ چندین نفر شدند و علیه مردم و قانون شورش به پا کردند و با این کار اثبات کردند نه قانون راقبول دارند و نه مردم را. لذا با منطق خودشان هم که به مسئله نگاه کنیم نباید مسولین دانشگاه اجازه ورود آنها به محیط دانشگاهی را دهند.

گودرزی با اشاره به گفته برخی افراد مبنی بر لزوم شکسته شدن حصر گفت: این جمله که باید حصر شکسته شود به این معنی است که سران فتنه  باید از حصر خارج شده و اعدام شوند.

وی خط قرمز بسیج دانشجویی را حضور فتنه گران در دانشگاه ها خواند و گفت: عوامل فتنه ماه ها کشور را به آشوب کشیدند و خسارت های جبران ناپذیری به مردم وارد کردند و ظلمی بزرگ در حق نظام روا داشتند، چنین افرادی که علیه مردم شورش به پا کرده اند جایی در دانشگاه ندارند. بابرخوردهای فیزیکی مخالفیم اما واکنش ها به حضور مجرمین فتنه در دانشگاه کاملا منطقی و عقلانی است.

گودرزی انقلاب اسلامی را حرکتی تدریجی خواند و گفت: انقلاب اسلامی مردم ایران اتفاقی نیست که به یک باره و یک بار انجام گرفته باشد و تمام شده باشد بلکه انقلاب به تدریج و همه روزه از وضع موجود به سوی آرمان ها است. دفاع از انقلاب اسلامی به معنای حفظ وضع موجود نیست حفظ وضع موجود یعنی مرگ انقلاب، انقلاب اگر متوقف گردد یعنی مرده است چرا که ذات انقلاب پویایی و حرکت است.

وی افزود: جنگ نرمی که دشمن علیه مردم ایران آغاز کرده بر اقتصاد،فرهنگ و سیاست ما تاثیر خواهد داشت اما این تاثیر به چه اندازه باشد و بتواند ما را از مسیر خود دور بکند یا نه بستگی به چگونگی حضور ما در صحنه، مجاهدت و  بصیرت ما دارد.

وی با اشاره  به انتخابات پیش رو گفت: انتخابات پیش رو از اهمیت بالایی برخورد دار است و باید با حضور حداکثری و شکوه مند مردم برگزار شود. باید مجلسی در طراز دهه چهارم انقلاب تشکیل شود.جا دارد باردیگر تاکید کنیم بسیج خود را برای هیچ کدام از جناح های سیاسی و افراد هزینه نمی کند. بسیج دانشجویی تنها برای انقلاب اسلامی کار می کند.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY