مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور: جرم بزرگ فتنه گران در سال ۸۸ قیام علیه مردم و قانون بود/اگر طبق فتوای منتظری برخورد می‌شد،باید سران فتنه اعدام می‌شدند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی دانشگاه ولی عصر رفسنجان،رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور در همایش گرامیداشت ۹ دی با بیان اینکه در ایام فتنه ۸۸ عده ی به صورت غیرقانونی به دنبال اهداف خود بوده و اعتراضات علیه نظام را سازماندهی می کردند ، که اگر مسیر قانون را پیش می گرفتند اکنون حال احوال بهتری داشتند.

داود گودرزی توجه به این نکته که فتنه ۸۸ امتحان بزرگی برای ملت ایران بود که یکی از دلایل بروز فتنه را نفوذ در سطح مسئولینی که از آرمان ها و ارزش ها انقلاب دانست.

گودرزی با ذکر این نکته که تقلب یک بهانه و یک دروغ بزرگ برای فتنه ۸۸ بود ، یکی از مهمترین نعمت ها در جمهوری اسلامی امنیت و آرامش دانسته و افزود: آنانی که در سال ۸۸ به دنبال ایجاد رعب و وحشت به عنوان محارب و مفسد فی الارض بودند اگر طبق فتوا آقای منتظری برخورد می‌شد اکنون باید این فتنه گران اعدام می شدند، جرم بزرگ فتنه که نمی شود از آن گذشت قیام عده ی علیه مردم و قانون بود شورشی علیه جمهوریت شورش علیه مردم شورش علیه قانون.

وی اظهار داشت:بشناسید افراد فتنه را ، سابقه ۱۰ تا ۱۵ نفر از لیدرها فتنه را بررسی کنید ببینید کی بودند کجا بودند چی گفتند؟ کجا اینها دلسوز مردم بودند بلکه همواره به دنبال استفاده ابزاری از مردم بودند، انتخابات ۸۸ می توانست فرصت و سکوی پرشی برای جهموری اسلامی باشد که یک پشتوانه مردمی باشد ، یکدفعه این سکوی پرش تبدیل کردند به ۸ ماه آشوب ۸ ماه بحران ۸ ماه چالش برای نظام آن هم به بهانه دروغ که خودشان هم گفتند ما دروغ گفتیم ، آیا می شود این موضوع را نادیده گرفت.

رئیس بسیج دانشجویی کشور تصریح کرد : ما این رفتار معاویه و صدر اسلام می شنیدیم میگفتیم مگر حضرت علی ، امام حسین را ندیده بودند پس چرا حرف معاویه را گوش دادند ، در این فتنه دیدیم که بی بی سی چطور مردم را به اعتراضات دعوت می کرد ، عجب بی بی سی شده بود دلسوز ملت ایران در ۲۰۰ ساله گذشته ایران اگر بررسی کنید میبنید انگلیس یک قدم مثبت برای این ملت برنداشته و همه ظلم جنایت علیه این ملت بوده است.

گودرزی در پایان با اشاره به مقایسه پیشرفت انقلاب اسلامی و انقلاب ها بزرگ دیگر در مدت زمان نزدیک ۳۶ سال بعد از انقلاب از دانشجویان دعوت کرد تا روند این موضوع را بررسی کرده و ببینند آیا واقع درست است در قبال این پیشرفت ها کشور بی انصافی کنیم

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY