مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های کرمان؛ پیاده نظام‌های استکبار امروز با کت و شلوار پوشیدن به دنبال نمایندگی مجلس هستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی دانشگاه ولی عصر رفسنجان،ناصر بهروز، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی استان کرمان، در رابطه با عملکرد هیات‌های نظارت بر انتخابات در تایید صلاحیت‌های نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه در مرحله‌ اول تایید صلاحیت‌ها توسط هیات‌های اجرایی، شاهد آن بودیم که هیات‌های اجرایی در خصوص افرادی که حامی جریان فتنه، ریبرال و ضد انقلاب و نهضت آزادی بودند و افرادی هم که یکسری اتهامات‌های به آنان وارد بوده و محکومیت‌هایی را داشتند، از فیل‌تر هیات‌های اجرایی به یواشکی گذشتند.

هیات‌های اجرایی فتنه را مدنظر قرار ندادند

وی ادامه داد: موضوع فتنه یکی از مولفه‌هایی بود که انتظار داشتیم هیات‌های اجرایی نسبت به این موضوع اهمیت دهند و در دستور کار قرار گیرند و مد نظر هیات‌های اجرایی باشد؛ اما متاسفانه این موضوع در هیات‌های اجرایی نادیده گرفته شد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان کرمان با اشاره به اینکه این کاستی با درایت هیات‌های نظارت برطرف شد، بیان داشت: خوب به هرحال با درایت و تیزهوشی‌ که مجموعه‌ هیات‌های نظارت دارند باید به این وظیفه‌ انقلابی در این خصوص عمل می‌کردند.

پیاده نظام‌های استکبار در فتنه امروز با کت و شلوار پوشیدن به دنبال نمایندگی مجلس هستند

بهروز ادامه داد: در حال حاضر شاهد هستیم که خیلی از افرادی که در جریان فتنه نقش پیاده نظام دشمن را بازی کرده‌اند و مردم را نسبت به شورش‌های خیابانی تحریک کردند و نقش‌های کلیدی داشتند و به نقلی می‌توانیم بگوییم که این افراد چریک جریان استکبار بودند که در این فضای غبارآلود به دنبال سید آن ماهی خوش آب و رنگ بودند؛ اما کنون که کرک و پشم فتنه ریخته شده است، این افراد با یک کت و شلوار به تن کردن به دنبال نمایندگی و خدمت به مردم هستند؛ شورای نگهبان باید این موارد را مد نظر قرار دهد.

وی با اشاره به هجمه‌های فراوان برخی گروه‌ها به شورای نگهبان، بیان داشت: این یکی از خباثت‌هایی است که این افراد به خرج می‌دهند؛ یکی از استراتژی‌هایی است که برخی جریان‌های رسانه‌ای داخلی همگام با رسانه‌های بیگانه و معاند علیه‌ شورای نگهبان و ارکان نظام ایجاد می‌کنند.

همواره یکسری ادعاهای پوچ در هرکجا که موضع شورای نگهبان به نفع جریان خاص سیاسی نبوده وجود داشته است

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی استان کرمان با اشاره به روند همیشگی انتخابات‌ها در ایران تصریح کرد: نزدیک به ۳۶ سال است که از عمر انقلاب می‌گذرد و در این مدت انتخابات‌های فراوانی را پشت سر گذاشتیم و همواره یکسری ادعاهای پوچ در هرکجا که موضع شورای نگهبان به نفع جریان خاص سیاسی نبوده وجود داشته است.

بهروز بیان داشت: این جریان خاص سیاسی همواره معترض بوده و سعی کرده است که انتخابات را زیر سئوال ببرد و تلاش داشته که شورای نگهبان و ارکان اصلی نظام را زیر سئوال ببرد.

قرار نیست در نظام اسلامی افراد حامی استکبار بر مسند مسئولیت‌ها بنشینند

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه قرار نیست در نظام اسلامی افراد حامی استکبار بر مسند مسئولیت‌ها بنشینند، گفت: قرار نیست در نظام جمهوری اسلامی کسانی که به عنوان نماینده انتخابات شوند از جریان استکبار باشند و وارد یکی از ارکان‌های اصلی نظام شوند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی استان کرمان افزود: این نظام جمهوری اسلامی است و قرار نیست کسانی که حامی استکبارند و حامی سران فتنه و حامی جریان برانداز هستند به این جریان ورود پیدا کنند.

مجلس ششم را فراموش نکرده‌ایم

بهروز با اشاره به اینکه شورای نگهبان فیلتری است برای عدم ورود همین گونه افراد به بخش‌های داخلی نظام، تصریح کرد: شورای نگهبان فیلتری است برای عدم ورود همین افراد به مجلس و ارکان اصلی نظام جمهوری اسلامی؛ ما تجربه‌ مجلس ششم را داریم؛ اما خیلی‌ها آلزایمر گرفته‌اند و یادشان رفته است.

وی گفت: عده‌ای فراموش کرده‌اند؛ همین افرادی که وارد جریان انتخابات شدند، یکی از کلیدی‌ترین افرادی بودند که در جریان مجلس ششم نقش ایفا می‌کردند و فتنهای را داشتیم.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی استان کرمان ادامه داد: این افراد چگونه با وقاهت و پررویی به خود اجازه داند که در انتخابات شرکت کنند و نامزد شوند؛ این افراد در استان‌ها و شهرستان‌ها و حتی در دانشگاه‌ها امروز ورود پیدا کردند و با غوغاسالاری و هنجارشکنی به دنبال تضعیف شورای نگهبان هستند.

بهروز با ادامه داد: به نظر می‌رسد شورای نگهبان به وظیفه انقلابی خودش عمل کند و از این هماهوی پوچ که بعضی‌ها به دنبال فتنه‌ جدید هستند، نهراسد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی استان کرمان خاطرنشان کرد: شورای نگهبان پاسدار قانون و نظام جمهوری اسلامی است که اگر قصوری کند در پیشگاه خداوند و شهدا شرمنده خواهد شد و همگان نیز وظیفه دارند از این ارکان اصلی نظام حمایت کنند که شورای نگهبان بتواند به وظیفه‌ قانونی و سرنوشت ساز خودش در این برهه‌ تاریخی به خوبی عمل کند.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY