روسیه: آمریکا در دهه ۱۹۷۰ انسان به کره ماه نفرستاده و دروغ گفته است!

ولت روسیه بر اساس نتایج تحقیقات دانشمندان فضایی این کشور دیروز مدعی شد که آمریکا هرگز انسان به کره ماه نفرستاده و داستان فرستادن فضانوردان آمریکایی به ماه در دهه ۱۹۷۰ و راه رفتن آنها بر سطح این کره که در دوران ماموریت های گذشته ناسا موسوم به آپولو برای مردم جهان منتشر شد، دروغی بیش نیست و آمریکا سر مردم جهان کلاه گذاشته!

به گزارش انرژی مثبت، در فیلمی که ۴۰ سال پیش از قدم گذاشتن دو فضانورد پیشگام آمریکا بر سطح ماه و نصب پرچم آمریکا توسط آنها به روی خاک این کره پخش شد و به دنبال آن عکس‌هایی که از این ماموریت بیسابقه فضایی منتشر گردید، پرچم آمریکا در حالی که وزش باد در آن چین و چروک ایجاد کرده نشان داده میشود!

روسها به عنوان یکی از دلایل دروغ بودن این ماموریت میگویند در کره ماه که هوا و باد وجود ندارد که پرچم چین بخورد. چندی پیش جنجال بر سر دروغ بودن راه رفتن بشر (فضانوردان آمریکایی) بر سطح کره ماه بالا گرفت.

همزمان روسها از سازمان ناسا درخواست کردند تا فیلم قدم گذاشتن و راه رفتن فضانوردان آمریکایی بر سطح ماه رو که سالها پیش، از شبکه‌های آمریکایی پخش شد، یک بار دیگر به نمایش بگذارد تا این بار با دقت بیشتر و با استفاده ازتکنولوژی پیشرفته امروز بررسی شود اما مقامات ناسا در پاسخ روس‌ها اعلام کردند که این فیلم در آرشیو سازمان فضایی آمریکا گمشده و دیگر موجود نیست و همین موضوع به شک و تردید‌های قبلی در باره ادعای آمریکا برای فرستادن بشر به کره ماه در ۴۰ سال پیش دامن زد.

روس‌ها میگویند فیلمی که سال‌ها پیش از راه رفتن فضانوردان آمریکا بر سطح کره ماه منتشر شد، در واقع با صحنه پردازی در نقطه محرمانه‌ای به روی کره زمین تهیه شده است.

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY