مصاحبه با عرب مقدم دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی

بیش از ۲۴ ساعت از فریاد های معترضانه انجمن اسلامی دانشگاه و حامیانشان در روبروی کافه انتخابات بسیج دانشجویی می گذرد با وجود نکته برداری و بررسی نقد های بسیج دانشجویی توسط اعضای انجمن اسلامی دانشگاه اما هنوز غرفه حامیان روحانی برای پاسخگویی به این سؤالات خالیست بنظر می رسد حامیان دکتر روحانی نیز همچون خود او نمی توانند از کارنامه اقتصادی و معیشتی دولت یازدهم دفاع کنند.
اما این پایان ماجرا نیست یکشنبه ساعت ۲۰ آمفی‌تئاتری فنی مهندسی، جایی که نماینده آقای رئیسی برای پاسخگویی به سؤالات کتبی و شفاهی! دانشجویان حاضر شد اثری از منتقدین ایشان نبود منتقدینی که در جلسه سخنرانی آقای بذرپاش هم خبری از آنان نشد ، منتقدینی که در جلسه به اسم جشن خود در تالار خیام اجازه پرسیدن سؤال از دکتر زیبا کلام را به ما ندادند و حتی سؤالات کتبی را نیز بصورت توهین آمیزی در پشت پرده ها انتخاب کردند و به نوعی فیلتر کردند. کجاست آزادی اصلاحات ، کجاست آزادی دولت اعتدال.
باز هم این آخر ماجرا نیست، دوشنبه آخرین روز اعلام آمادگی برای مناظره ای که انجمن اسلامی دانشگاه برای شرکت در آن از بسیج دانشجویی و جامعه اسلامی دانشگاه دعوت کرده بود، روزی که بنده بیش از ده بار با آقای پور میرزایی، دبیر انجمن اسلامی دانشگاه تماس گرفتم و ایشان جواب بنده را ندادند پیام ارسال کردم ولی باز هم پاسخی در پی نداشت آری این جماعت همچون رئیس جمهورشان از حضور منتقدین تنشان به لرزه در می آید.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY