پیام تبریک مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان به مناسبت هفته دفاع مقدس

هفته دفاع مقدس بهترین واژه برای ایستادگی ملت ایران است

هفته دفاع مقدس یادآور از خود گذشتگی و حماسه سازی های مردان و زنان غیور ،فداکار،ایثارگر این مرز و بوم است تا با هشت سال مقاومت و ایستادگی در برابر استکبار جهانی ،پیروزی و عزت را برای مسلمانان به ارمغان آورد.

این هفته فرصتی است تا همه مردم ، این رشادت ها و از خودگذشتگی ها را به یاد آورند و همه بدانند که همانند هشت سال دفاع مقدس در این زمان هم خیال شکست ناپذیری قدرت های بزرگ علی الخصوص آمریکا باطل است و باز همه بدانند ایمان و اراده قوی مردم ولایت دوست ایران اسلامی همیشه پیروز خواهد بود.

دشمنان و بدخواهان نظام جمهوری اسلامی هم بدانند که امروز جوانان ما هشیارتر و آماده تر از دوران دفاع مقدس ، آمادگی مقابله با هرگونه تهدید نظامی،فزهنگی،اقتصادی و … را دارند و با فرماندهی ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) و همچنین تدبیر و اتحاد ، برای دفاع از ارزش هایمان از هر زمانی آماده تر خواهیم بود.

اینجانب به نمایندگی از دانشجویان بسیجی دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و همچنین فداکاری های جانبازان ، رزمندگان و ایثارگران آمادگی بسیج دانشجویی دانشگاه ولی عصر(عج) را در اطاعت از دستورات مقام ولایت و دفاع از دستاورد های نظام جمهوری اسلامی ایران را اعلام می دارم.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان

علیرضا شاهسونی

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY