بیانیه در حمایت از مردم غزه

ولتجدن اشد الناس عداوة للذین ءامنوا الیهود و الذین اشرکوا (مائده_82)

رژیم صهیونیستی دور جدیدی از حملات خود را علیه مردم بی دفاع غزه آغاز نموده است و با جنگنده های خود بارها 1.5 میلیون انسان بی دفاع را آماج گلوله های خود کرده است .این در حالی است که در میان کشته شدگان کودکانی به چشم میخورد که تنها گناهشان……

یاوه گویانی که ادعای کدخدایی می کنند و خود را دایه دار حقوق بشر می دانند؛ نمی دانم، وقتی بمب های فسفری تن نازدانه های فلسطینی را به خمیری روان تبدیل می کند این سکوت شان چه معنایی می تواند داشته باشد؟

و این همان حقوق بشری است که آن ها برای تمام گیتی تعریف کرده اند و شاید هم حقوق بشر آن ها مخصوص مردم آمریکا و اروپاست و فلسطین و بقیه ممالک را شامل نمی شود…….

حال خوب می فهمیم که اگر جنایت ، کشت و کشتار توسط آمریکا و جیره خوارانش باشد امری عادی ولی اگر بدست دیگران باشد جنایت و قتل محسوب می شود. جان مردم در آمریکا و اروپا گران و جان بقیه مردم گیتی ارزان نرخ گزاری میشود .

آیا این همان طنز تلخ روزگار امریکایی نمی باشد؟

لهذا تمامی دانشجویان و بسیجیان دانشگاه ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف) آرمان های مقاومت و گردان های حماس را آرمان و ارزش خود می داند و از تمامی آزادی خواهانی که علیه زور و حکومت طاغوت قیام می کنند جانب داری خود را اعلام میکند.

نکته آخر این است که چهارمین ارتش مجهز دنیا که روزی در مدت قلیلی جهان عرب را در مقابل خود به زانو در می آورد امروز در باتلاقی گیر کرده است که همین باتلاق پایانی بر زدگی تمامی صهیونیست های عالم خواهد بود؛ شاهد این مدعا، موشک های است که برای اولین بار توسط گروه های عزالدین قسام خاک تلاویو را مورد اصابت قرار داده است و جامعه ی صهیونیستی را در بهت و حیرت فروبرده است و آن ها را از خانه های تار عنکبوتی خود خارج کرده است .

به امید روزی که سحر خیز مدینه می آید و ریشه کفر و ظلم را برای همیشه از بین می برد.

کانون بررسی و تحلیل

بسیج دانشجویی دانشگاه ولی عصر(عج)

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY