بیانیه اهانت به مولا

بسم ا… الرحمن الرحیم

مدعی خواست که از بیخ بکند ریشه ما          غافل از انکه خداهست در اندیشه ما

الحمدالله الذی جعلنا من المتمسکین بولایه امیرالمومنین و الائمه علیهم السلام…

بسیج دانشجویی دانشگاه حضرت ولی عصر(عج) مراتب اعتراض خود را نسبت به مطلبی که در روزنامه زنجیره ای بهار در مورخه یک آبان ماه تحت عنوان امام پیشوای سیاسی یا الگوی ایمانی؟ چاپ گردید به شرح زیر اعلام میدارد…

1- در این مطلب نه تنها به جایگاه امامت و ولایت حضرت امیر(س) بلکه به مقدسات برادران اهل تسنن نیز توهین شده است.آیا نویسنده مطلب مذکور بیانات و تاکیدات رهبری بر حفظ اتحاد بین شیعیان و اهل تسنن را فراموش کرده است؟ چرا این نوشته دقیقا همان کاری را انجام می دهد که دشمنان اسلام و قران انتظارش را می کشند؟

2- جالب این است که مطلب مذکور در آستانه عید الله اکبر به چاپ وتوزیع رسیده است.که این کار هم در نوع خودش تعجب آور است!

3- لازم به ذکر است که نویسنده این مطلب پس از انقلاب، بدلیل نشر اکاذیب دینی، افکار انحرافی وتلاش برای براندازی نظام پنج بار به زندان افتاده است سوال ما این است که چرا به چنین افراد سابقه داری دوباره فرصت گستاخی وتوهین به مقدسات داده میشود؟…

4- خنده آور آن است که امروز مینویسند وفردایش عذر خواهی میکنند…روزنامه های زنجیره ای بهار، قانون وشرق چندی پیش نیز در اقدامی هماهنگ شده و از پیش تعیین شده در مطلبی تحت عنوان وفات وعروج ملکوتی نسبت به حضرت زهرا(س) بی ادبی خود رابه جامعه اسلامی ایران نشان داده اند…این حرکت زشت وقبیحانه آنها را درگذشته ما هنوز فراموش نکرده ایم که دست به اقدامات جدیدتر و بی شرمانه دیگری می زنند…بررسی و تحلیل گذشته والان این روزنامه ها، آیا حاکی از حقد وکینه ی ریشه دار آنها نسبت به جایگاه ائمه و ولایت آن بزرگواران نمی باشد؟…

5- نشر مطالب انحرافی که هیچ سندی رابرای اثبات خود ندارند وسعی دارند که با سفسطه ومبالغه گویی نظرات انحرافی خود را به مردم قالب کنند برای جامعه منطقی دانشجویان قابل هضم نمیباشد…چرا که باید برای هر حرفی دلیلی محکمه پسند ارائه کرد.

ومسولین ذیربط باید پاسخگو باشند که افرادی که دم از آزادی میزنند ولی در عرصه عمل مقدسات دینی را مورد حمله و هجمه قرار میدهند چگونه باید برخورد شود؟…

6- از نویسنده مطلب مذکور که دانش آموخته فلسفه می باشد می خواهیم ضمن پرهیز از سفسطه ومبالغه گویی از ورود به مباحث تفسیری وحدیثی که نیازمند تخصصی دیگر می باشد جدا پرهیز نماید…و نگویند آنچه را که بدان علم ندارند.

7- درخواست تمامی اقشار بسیج از مسئولین این است که اگر برخورد محکمی با چنین افکار منحرف وتفرقه انگیزی نکنند شاهد موارد بیشتری از این هتک حرمت ها در آینده خواهیم بود.

ما دانشجویان بسیجی وجان بر کف دانشگاه حضرت ولی عصر(عج)اجازه نخواهیم داد که فضای مخدوش اصلاحات که در روزنامه های آن زمانشان هویدا بود بار دیگر متجلی شود.

و حسن ختام تمام حرف های ما این است…

آیا جوانان مومن ومتعهد و ولایتمدار میتوانند در گوشه ای از مسجد به اعتکاف مشغول شوند در حالی که تمام روزگارشان یعنی کربلا را این آقایان نماد خشونت وافراط معرفی می کنند؟

و از هر وسیله ای برای رسیدن به اهداف خود استفاده میکنند اگر چه لازم باشد تمامی مقدسات و ارزش ها را زیر پای خود لگد مال کنند.

والسلام علی من اتبع الهدی

بسیج دانشجویی دانشگاه حضرت ولیعصر(عج)

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY