بیانیه سفارت انگلیس

جاسوسی های خصمانه سران سفارت انگلیس که سراب سرازیری نظام مقدس جمهوری اسلامی در سرشان دارند و صد در صد تا سرانجام بی سرانجام سربه نیستی ما از روباه صفتی سر باز نخواهد زد. هنوز در ذهنمان هست زمانی را که خیابان هایمان با حضور موسوی های کثیف،کثیف شد و مگسانی که سر از پا نمی شناختند و داستان سماجت شان ادامه دارد.

 از سالها قبل تا به الان به ملت ایران اثبات شده که دولت انگلیس، مکار ، حیله گر ، استعمارگر ، توطئه گر و دولتی است که جاسوسی را در ذات خود دارد که ملت ایران از این دولت کثیف خون دل ها خورده اند.
خیلی از مسئولین فکر میکنند که شاید در قدیم جاسوسی بوده باشد، اما الآن دیگر نیست ، در جواب این عزیزان باید بگوییم که حوادث سال ۸۸ و فتنه مخملی خوب یادمان است و هر ایرانی هنوز یادش است که این دشمنان چطور آرامش و امنیت ملت را بر هم زدند ، کشوری که از لحاظ امنیت ، امن ترین کشور در منطقه می باشد ، هنوز یادمان است نقشه ها و سناریوهایشان ، هنوز یادمان است فرستادن اراذل و اوباش به خیابان ها که امنیت خانواده ها را بر هم زدند، همه این دشمنان هدفی جز نابودی پایه های انقلاب را نداشتند و ندارد.
از کند ذهنی است که فکر کنیم همه این گذشته ننگین را ما فراموش کنیم و بگوییم که انگلیس دولتش با ما خوب شده است.
عده ای دیگر از مسئولین هم طبق جهت گیری های سیاسی از قبل تعیین شد، قصد دارند وضعیت سیاسی و ارتباط بین ایران و دشمنانش را عادی نشان دهند و چهره ای بزک کرده و مهربان از آنها به تصویر کشند که متاسفانه یا خبر از حماقتشان ندارند یا خود را به بی خبری زده اند.
البته در بازگشایی سفارت روباه مکار وهمچینن  ورود وزیر امور خارجه شان دولت باز هم نسبت به ملت بی اعتماد بود و اطلاع رسانی خیلی دیر انجام شد و  ملت را در عمل انجام شده قرار داد
برای ما انگلیس معنایی جز جاسوسی و حیله گری ندارد و باید منتظر مداخله انگلیس در امور داخلی و خارجی کشور باشیم.
اکنون احساسات ما سرشار از سیلی هاییست که پوزه سیاه روباه را سرخ خواهد کرد و هنوز برای انگلیس استعمارگر سرمان بوی قرمه سبزی میدهد و سریال خانه بدوشی شما باید سرلوحه سیاست های جاسوسی علیه ما باشد.
سراپا گوش باشید،اگر ذره ای خیال دست از پا خطا کردن دارید،اسباب و اثاثیه تان را پهن نکنید چرا که این سفره زیاد پهن نخواهد ماند و مجبورید سراسیمه بر دوشتان مچاله کنیدش و نستالژی انگلیسی ما را بازسازی کنید.
باید این نکته هم به خودمان و مسئولین بگوییم که نکند خدایی ناکرده دچار ترس شویم ، نکند آرمان های انقلاب فراموش شود ، نکند اعتدال فراموش شود ، که این ها همه باج دادن است که اگر این طور شود ننگی بیش نخواهد بود.
این مصوبه مجلس هم خالی از لطف نیست که بازگو شود:
“وزارت امور خارجه موظف است در چارچوب حفظ منافع ملی و دفاع از حقوق ملت بزرگ ایران ظرف دو هفته روابط سیاسی را با دولت انگلیس به سطح کاردار تنزل و حدود روابط اقتصادی و بازرگانی را نیز به حداقل ممکن برساند”
تبصره:در صورت تغییر سیاست های خصمانه کشور مزبور ، وزارت خارجه می تواند سطح روابط را ارتقاء دهد.
سوال:آیا سیاست های خصمانه انگلستان تغییر کرده است؟چه کسی تشخیص داده است؟برای ملت روشن شود.
در پایان باید بگوییم درست است که انقلاب را ندیده ایم اما فرزندان همین انقلاب هستیم و این امید را به ملت می دهیم که اگر شخصی ، اشخاصی ، دولتی فکر خصمانه و مداخله جویانه ای در هر زمینه ای داشته باشد با کمک رهبر عزیزمان و با عنایت امام زمان(عج) نابودشان خواهیم کرد.
بسیج دانشجویی  دانشگاه ولی عصر (عج)

1 COMMENT

LEAVE A REPLY