نامه سرگشاده پیرامون اتفاقات اخیر در دانشگاه ولی عصر (عج)؛ مگر آقایان مسئول متوجه لگدمال شدن قانون نیستند، که چشم روی تخلفات می بندند؟

بسم رب المستضعفین

«چنانچه ما قانون را در مسئله‌‌‌‌‌‌ای خاص شکستیم و عمل نکردیم، صرفاً این نیست که یک قانون نقض شده باشد؛ بلکه معنایش این است که یک راهی، یک خطی باز شد که این خط، دنباله خواهد داشت. کارِ قانون‌‌‌‌‌‌شکنی اینجوری است. اینجا که قانون نقض شد، نقض قانون یک فرصت تازه‌‌‌‌‌‌ای پیدا کرد که به وسیله‌‌‌‌‌‌ی دیگران انجام بگیرد. لذاست که به مسئله‌‌‌‌‌‌ی قانون، خیلی اهمیت بدهید .» (امام خامنه ای)

ما تشکل های مذهبی و انقلابی دانشگاه ولی عصر(عج) بنا بر رسالت و وظیفه انقلابی خود برآن شدیم که نسبت به بی قانونی های متعدد و زیر سئوال رفتن اصول نظام و انقلاب اسلامی، مراتب اعتراض خود را نسبت به قانون گریزی های اخیر در دانشگاه اعلام نمائیم حال آن که ما را افراطی بخوانند و به فرموده رهبر عزیز انقلاب اسلامی با این کار در صدد تکمیل پروژه نفوذ دشمن بر آیند.

سئوال ما از داعیه داران قانون مداری این است که چگونه کسانی که به مردم سالاری دینی و آرای مردم  اعتقادی ندارند و از طرفی با توجه به حکم دادستانی کشور،  ممنوع التصویر هستند، تصویرشان در مراسم سخنرانی آقای کواکبیان به نمایش در می آید ؟ مگر آقایان مسئول متوجه لگدمال شدن قانون نیستند، که چشم روی این تخلفات می بندند؟ آیا نمایش تصویر یکی از سران فتنه، نشان از جریان تطهیر و قبح زدایی از فتنه گران نیست؟

یکی دیگر از این قانون گریزی ها، اطلاع رسانی و تبلیغ برای آقای جوادی حصار بعنوان سخنران مراسم افتتاحیه ای است که مجوز حضور ایشان فارغ از نقششان در فتنه ۸۸ ، هنوز از طرف هیئت نظارت بر تشکل ها صادر نشده بود.

سئوال بعدی ما از مسئولین این است که مگر حضور اشخاص و سیاسیون شهر برای حضور در برنامه های دانشجویی در دانشگاه نیاز به اخذ مجوزهای لازم ندارد؟ اگر ندارد چرا برای حضور افراد خارج از دانشگاه در برنامه حسن عباسی مجوز شورای تأمین خواسته شد و اگر دارد چگونه است که شاهد حضور گسترده این گونه افراد بدون کسب مجوز در مراسم سخنرانی آقای کواکبیان بودیم؟

در آخر…

ما تشکل های انقلابی دانشگاه ولیعصر(عج) ضمن محکومیت شدید بی قانونی های مذکور خواهان رسیدگی فوری و قاطعانه مسئولین هستیم و دید مسئولین با عینک سیاسی به تخلفات و بی قانونی ها و بی احترامی های فوق را برنمی تابیم و در صورت تکرار این بی قانونی ها، اجازه ی انجام هرگونه اقدام انقلابی و قانونی را برای خود محفوظ می دانیم.

ضمناً شکایت نامه ای پیرامون بی قانونی های مذکور به هیئت نظارت بر تشکل های دانشگاه تسلیم می گردد.

 

 

به امید ظهور عدالت گستر گیتی

مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان

هیئت محبان ولی عصر (عج) دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان

بسیج دانشجویی دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان

بسیج اساتید دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان

بسیج کارکنان دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان

 دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ولی عصر (عج)

2 COMMENTS

  1. سلام
    به قول امام جمعه ی محترممان برای مسئولین دانشگاهی که اسم فتنه گران در ان برده شود متاسفیم.
    باتشکر از تشکل های بیدار و آگاه دانشگاه ولی عصر (عج)

  2. سلام حتما پیگیرشویدتا برخوردشود خوب است که بسیج هم بیانه ای دراین مورد داد ونگران کم شدن اتوبوسهای راهیانش و.. نبود و جرات به خرج داد خوشحالیم بعداز چندوقت سکوت وکم کاری..
    اللهم العجل لولیک الفرج

LEAVE A REPLY