پیام تبریک مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه به مناسبت پیروزی مردم فلسطین

جاء الحق و زهق الباطل ان الباطل کان زهوقا

حق آمد و باطل از میان رفت. سوره اسراء 81

این پیروزی بزرگ را به حضرت آیت الله امام خامنه ای(مدظله العالی) رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی،برادر مجاهد خالد مشعل رییس محترم دفتر سیاسی حماس ،برادر مجاهد رمضان عبدالله دبیرکل محترم جنبش جهاد اسلامی ،سید حسن نصر الله دبیر کل حزب الله لبنان،مردم غیور فلسطین ،مردم کشورم ایران و همه مسلمانان دنیا تبریک عرض می کنم.

آفرین بر شما مردان ،زنان و کودکان فلسطینی که جانانه در مقابل دشمن اشغالگر و غاصب ایستاده و تن به ذلت و خواری نداده اید.

فلسطینیان بار دیگر به همه جهانیان ثابت کردند که با مقاومت ،پایداری و صبر می توانند جلو رژیم کودک کش اسرائیل ایستادگی کرده و آنها را شکست دهند. باز هم عزم و اراده بر ابزار پیشرفته جنگی غلبه کرد و به همه ثابت شد که با زور و قدرت نمی توان پیروز شد.

این نسل کشی که باعث شهید شدن چند هزار فلسطینی از جمله زنان و کودکان بی گناه شد هرگز از ذهن مسلمانان و حتی کل جهانیان پاک نمی شود و لکه ننگ دیگری در کارنامه سیاه رژیم شیطانی و غاصب گر اسرائیل به ثبت رساند . تاریخ هرگز این فاجعه بزرگ را فراموش نخواهد کرد.

این پیروزی مقاومت زمینه ساز پیروزی های دیگر خواهد بود و همه خواهند دید که چگونه مردم فلسطین این رژیم اشغالگر را از سرزمین های خود بیرون می کند.

البته این پیروزی تنها دستاورد جنگ 51 روزه غزه نیست بلکه این جنگ دست سازمان های جهانی را نیز رو کرد،همانهایی که مدعی حقوق بشر هستند.همه بدانند که سازمان ملل مثل همیشه ناکارآمد بودن خود را نشان داد و تنها ابزاری برای سلطه گران غربی و آمریکا می باشد.

ما بسیجیان حمایت خود را از مردم غیور فلسطین و لبیک به فرمان ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی)در تسلیح کرانه باختری اعلام می داریم.

وما النصر إلا من عند الله العزیز الحکیم

دانشجوی بسیجی علیرضا شاهسونی

 

 

 

 

1 COMMENT

LEAVE A REPLY