دعوت به انتقاد نسبت به عملکرد بخش فضای مجازی

بسمه تعالی

باسلام

بسیج دانشجویی حضرت ولی عصر (عجل ا… تعالی فرجه الشریف)
با توجه به عنایات الهی ، و نیز تلاش مستمر و پیگیرانه اعضای آن ، همراه با تواندمندی های بسیار بالای اعضا، در زمینه های مختلف علمی، فرهنگی ، سیاسی و… توانسته است که در سطح شهرستان و حتی استان کرمان رتبه اول را به خود اختصاص دهد و جزو برترین ها در سطح کشور باشد.
همه این مقام ها و جایگاه هایی که خود دانشگاه ولی عصر (عج) ونیز بسیج دانشجویی آن بدست آورده است ، در وحله اول عنایات الهی و نیز با توجه به مزین شدن نام آن به نام آخرین منجی بشریت ، حضرت مهدی موعود (عجل ا… تعالی فرجه الشریف) ، و نیز دانشجویان مستعد و کوشای آن ، همه و همه دست در دست هم داده اند تا بتوانند نامش را در شهرستان و استان و کشور و حتی جهان ، بدرخشانند.

پایگاه اینترنتی بسیج دانشجویی حضرت ولی عصر (عجل ا… تعالی فرجه الشریف) نیز در سال 1392 با جلوه ای نو و شگرف ، پا به عرصه فضای مجازی و سایبری نهاد و از این رو ، با این دیدگاه پا به عرصه سایبری نهاده است که بتواند عاملی در جهت رشد و شکوفایی دانشجویان دانشگاه ولی عصر (عج) و نیز علاقه مندان عرصه فضای مجازی در سراسر استان و کشور و جهان شود.

درپایان لازم است از کلیه کسانی که در تمامی مراحل طراحی ، پیاده سازی ، محتوا و … کمک های لازم را به تیم سایت bdv.ir کرده اند کمال تشکر را داشته باشم و از خداوند بزرگ برایشان آرزوی آرامش و سلامتی و سرشار از موفقیت را خواستارم…

باتشکر
مدیریت سایت بسیج دانشجویی دانشگاه ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف)

3 COMMENTS

 1. باسلام
  سایت جالبی دارید
  موفق و موید باشید
  ماهر چی دیدیم از خوبی هایتان بوده است

  پیروز و موفق

  • با سلام به شما مخاطب عزیز

   تمام تلاش گروه فضای مجازی بسیج دانشجویی حضرت ولی عصر (عج) در گرو پیشرفت هرچه بیشتر بنیه علمی بچه هاست…

   انشاءالله مطالب سایت در تمامی بخش ها مورد توجه شما دوست عزیز و سایرین قرار بگیرند…

   موفق و موید باشید…
   التماس دعا

LEAVE A REPLY