اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی سال تحصیلی 96-95 دانشگاه ولی عصر(عج)

ضمن عرض تبریک و خیرمقدم به پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی سال تحصیلی 96-95 دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان و آرزوی موفقیت روزافزون به اطلاع می رساند ثبت نام در این دانشگاه طی دو مرحله به شرح زیر صورت می گیرد:

تذکر: لطفا قبل از اقدام به ثبت نام اینترنتی ،کلیه اطلاعیه ها و راهنماهای موجود در سایت دانشگاه به نشانی http://vru.ac.ir   را با دقت کامل مطالعه  ،مدارک لازم را تهیه و مراحل مذکور را طی فرمایید.

مرحله اول :ثبت نام اینترنتی(غیر حضوری)

زمان:   دوشنبه 5/7/1395 لغایت چهارشنبه 7/7/1395

توضیح: لطفا در این مرحله برای انجام امور آموزشی به سیستم جامع آموزشی گلستان  دانشگاه ولی عصر(عج) به آدرس http://golestan.vru.ac.ir  و برای بهره مندی از خدمات حوزه معاونت دانشجویی (خوابگاه، غذا و…) به سامانه بوستان به آدرس http://boostan.vru.ac.ir مراجعه نموده و کلیه مراحل ثبت نام اینترنتی خود را با دقت کامل به انجام رسانید.

تذکر مهم: چاپ گواهی پذیرش غیرحضوری از سیستم گلستان الزامی است در صورت عدم ثبت نام اینترنتی در مرحله اول و عدم دریافت گواهی پذیرش ،ثبت نام قطعی امکان پذیر نخواهد بود.

مرحله دوم : ثبت نام حضوری

در این مرحله از ثبت نام دانشجویان لازم است با در دست داشتن کلیه مدارک مشروحه زیر برای ثبت نام حضوری طبق تاریخ های ذکر شده به آدرس:رفسنجان میدان 22 بهمن ابتدای جاده یزد  دانشگاه ولی عصر (عج) مراجعه نمایند. عدم مراجعه جهت ثبت نام حضوری طبق برنامه اعلام شده به منزله انصراف از تحصیل تلقی می شود.

مدارک لازم

 1. گواهی پذیرش ثبت نام اینترنتی (غیرحضوری)
 2. گواهی نامه پایان تحصیلات دوره متوسطه همراه با 2 عدد کپی
 3. گواهی پایان تحصیلات دوره پیش دانشگاهی همراه با 2 عدد کپی
 4. کارنامه پایان تحصیلات متوسطه به همراه کپی
 5. کارنامه پایان تحصیلات پیش دانشگاهی به همراه کپی
 6. اصل شناسنامه و دو سری کپی از تمام صفحات آن
 7. اصل  کارت ملی و دو سری کپی
 8. 8 قطعه عکس پشت نویسی شده
 9. فرمهای تعهد
 10. مدرک نظام وظیفه
 11. رسید پستی تأییدیه تحصیلی پیش دانشگاهی

با توجه به اینکه تمامی مدارک تحصیلی تحویل داده شده به دانشگاه به هیچ عنوان به دانشجو مرجوع نمی گردد لذا موکدا توصیه میگردد از تمامی مدارک کپی و یا کپی برابر اصل تهیه نموده و نزد خود نگهدارید.

تاریخهای مراجعه حضوری:

شنبه 10/7/1395

کلیه پذیرفته شدگان رشته های: مترجمی زبان انگلیسی، زبان و ادبیات فارسی، زبان و ادبیات انگلیسی، فیزیک، علوم کامپیوتر و مهندسی شیمی

یکشنبه 11/7/1395

کلیه پذیرفته شدگان رشته های: فلسفه و کلام اسلامی، مهندسی برق، مهندسی گیاه پزشکی، مهندسی معدن، آمار و کاربردها، مهندسی زیست فناوری کشاورزی و ریاضیات و کاربردها                         

دوشنبه 12/7/1395

کلیه پذیرفته شدگان رشته های: مهندسی مکانیک، زبان و ادبیات فارسی، شیمی کاربردی، علوم و مهندسی آب و اقتصاد اسلامی

سه شنبه 13/7/1295

کلیه پذیرفته شدگان رشته های: مدیریت صنعتی، حقوق و معارف اسلامی، مهندسی عمران، علوم قرآن و حدیث، زبان و ادبیات عربی و مدیریت بازرگانی

چهارشنبه 14/7/1395

کلیه پذیرفته شدگان رشته های: فیزیک مهندسی، مهندسی علوم باغبانی، مهندسی کامپیوتر، علوم و مهندسی خاک، حسابداری و زبان شناسی

شروع کلاسها برای کلیه رشته ها در دوره های روزانه و شبانه 10/7/1395 می باشد.

با آرزوی موفقیت برای شما

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY