همایش بسیجیان رفسنجان و اختتامیه اردو های جهادی

به مناسبت هفته بسیج همایش بسیجیان رفسنجان و اختتامیه اردو های جهادی در دانشگاه ولی عصر (عج) برگزار شد.

مراسم تقدیر از فعالین جهادی دانشگاه های رفسنجان به همت بسیج دانشجویی در محل دانشگاه ولی عصر (عج) برگزار گردید.  این مراسم  با حضور فرمانده سپاه رفسنجان آقای سرهنگ اسدی ،مسئولین دانشگاهی ، فرماندهان بسیج دانشجویی  و دانشجویان بسیجی برگزار گردید.
سخنران این مراسم دکتر جلال راغ در ابتدای سخنان خود پیرامون بسیج و اخلاق بسیجی و منش بسیجی و دیدگاه مقام معظم رهبری نسبت به بسیج صحبت کردند و خطاب به دانشجویان بسیجی فرمودند :بسیجی واقعی امام علی (ع) است.
و افزودند امروز آنچه را که مقام معظم رهبری از شما توقع دارند این است که در اجتماع و در زمینه سیاسی میدان را خالی نکنید، و باید فکر و تحلیل سیاسی داشته باشید نه اینکه خود را درگیر سیاست بازی کنید.وسعی کنید اندیشه ورزی را رواج دهید، اتاق فکر داشته باشید .تا بتوانید افرادی بصیر باشید برای این ملت و در آینده افرادی بصیر تربیت کنید .
ایشان در ادامه افزودند سپاه نقطه اتکایی است که ضرورت و فرصت استفاده از دستاورد و تجربه جهادی و انضباط را در اختیار بسیج قرار می دهد .
و بسیج دانشجویی باید محیط دانشگاه را به فضای علمی ، سیاسی، فکری و اخلاقی تبدیل کنید .و در این راه برای جذب دیگران همت گونه رفتار کنید و استحکام  عملی داشته باشید مانند شهید تهرانی مقدم.

در پایان هم از جهادگران بسیجی تقدیر به عمل آمد.

۱                        ۳                     ۴

2 COMMENTS

    • باسلام و تشکر از انتقادتان…..
      تصاویر بروز رسانی شدند و مشکل برطرف گردید…
      موفق و موید باشید/.

LEAVE A REPLY